Minergate – pełny przegląd usługi i opinie 2022

Rating:
Sending data...
Done!
4.4 of 5. Votes: 1610

Mining stało się jednym z najczęściej dyskutowanych tematów ostatnich lat. W Internecie jest wiele usług do pracy w obszarze kopania kryptowalut 2022, ale nie ma tak wielu wyraźnych liderów rynkowych. Dziś mamy przegląd jednej z największych usług kopania kryptowalut o nazwie MinerGate: to kopalnia Bitcoin, Bitcoin Gold, Ethereum, Litecoin itp. i jedna z najlepszych pul kryptowalut. Aby rozpocząć pracę, wystarczy zainstalować oprogramowanie. W tym przewodniku dowiesz się, jakiego rodzaju jest to strona, jak na niej pracować, jak jest skonfigurowana Miner Gate i jak wypłacić pieniądze.

Minergate jak kopać

Cechy usługi MinerGate

Krótko mówiąc, Miner Gate to ogólnoświatowa kopalnia do kopania kryptowalut. Ten program do kopania kryptowalut skierowany jest do użytkowników z dowolnego miejsca na świecie, o czym świadczy liczba obsługiwanych języków interfejsu. Wśród nich są polski, angielski, rosyjski, chiński, niemiecki, hiszpański, francuski i inne. Na smartfony z systemem Android dostępna jest aplikacja programu do kopania kryptowalut, która pozwoli Ci zarządzać kontem, monitorować proces wydobywania, a nawet kopać za pomocą smartfona. Możesz znaleźć aplikację w oficjalnym sklepie platformy Play Market. Istnieje wiele recenzji, z których większość jest pozytywna.

Jak działa MinerGate

Minergate był w stanie osiągnąć taką popularność dzięki dostarczeniu unikalnych funkcji, które nie są obsługiwane przez konkurencję. W sumie istnieją trzy główne cechy usługi, które odróżniają ją od innych pul

1. Wydobywanie w chmurze. 

Miner pul oferuje nie tylko pełnoprawne kopanie kryptowalut za pomocą specjalnych programów, ale także łatwy sposób dla początkujących. Korzystanie z tego programu do kopania kryptowalut jest bardzo łatwe. Użytkownik musi tylko przejść do sekcji „Cloud Mining” i rozpocząć tam proces wydobywania za pomocą przycisku „Start”. Zysk z tej metody jest oczywiście niższy niż w przypadku specjalnego programu do kopania kryptowalut, ale w niektórych przypadkach może być przydatny dla określonego kręgu użytkowników.

2. Specjalne oprogramowanie do kopania kryptowalut. 

Jeśli chodzi o pełnoprawne kopanie kryptowalut, tutaj programiści poszli dalej i stworzyli własną koparkę kryptowalut. Natychmiast obejmuje kopaczy dla wszystkich obsługiwanych algorytmów i nie musisz już przełączać się między tuzinem różnych kopaczy na swoim komputerze. Teraz wszystko jest zebrane w jednym produkcie.

3. Inteligentny tryb wyszukiwania.

Ten tryb jest unikalnym rozwinięciem firmy. Włączenie tego trybu umożliwia aplikacji automatyczne przełączanie się między walutami, które są obecnie najbardziej opłacalne dla wydobycia. Nie musisz już samodzielnie śledzić trudności wydobywania różnych bitcoin mining w sieci.

Kryptowaluty Minergate

Jak korzystać z MinerGate

MinerGate to pierwsza koparka kryptowalut oferująca połączone kopanie kryptowalut. Oznacza to, że ich zastosowanie pozwala na wydobycie kilku altcoinów jednocześnie, ale hashrate wydobycia głównej monety nie spada. Podstawy pracy z tą witryną zostaną szczegółowo omówione poniżej. Generalnie nie ma nic skomplikowanego w kopaniu kryptowalut 2022, a cały interfejs jest wykonany intuicyjnie.

Rejestracja w MinerGate

Miner Gate oferuje użytkownikom dwa systemy nagród minergate. Obsługiwane są PPS i PPLNS.

Opłaty za wypłatę są dla nich różne:

 • dla PPS opłata wynosi 1,5% (z wyjątkiem Bytecoin, DigitalNote, Monero)
 • dla PPLNS – 1% (z wyjątkiem Bitcoin Gold, Zcash, Monero Classic, Aeon Coin, Ethereum i Ethereum classic)
 • inny wariant PPS opłata wynosi 0% (z wyjątkiem Litecoin, GRIN)

Użytkownik może samodzielnie wybrać, z jakiego systemu kopania kryptowalut ma korzystać. Przełączanie następuje w ustawieniach.

Rozpocząć wydobycie przez Minergate

Jak potwierdzić saldo

Niepotwierdzona równowaga koparki kryptowalut jest jednym z głównych tematów niepokojących nowicjuszy na stronie bitcoin mining. W MinerGate niepotwierdzone saldo oznacza to samo, co w innych programach do kopania kryptowalut, ale czasami pojawiają się tutaj gorączka kryptowalut. Użytkownicy często nie otrzymują wypłaty kryptowaluty, jeśli korzystają z systemu PPLNS. Faktem jest, że ten system nagród jest dobry tylko dla dużych górników przemysłowych. W przypadku zwykłych przydomowych gospodarstw lepiej stosować PPS wtedy potwierdzenie przychodzi szybciej. Ponadto ten rodzaj przyznawania jest naprawdę wygodniejszy, gdy wolumeny są małe.

Jak wypłacić pieniądze z MinerGate

Wypłata pieniędzy przez program do kopania kryptowalut odbywa się w Panelu. Tam musisz wybrać wypłatę i wypełnić formularz. Musisz określić portfel, na który wpłyną środki. Kwotę można pominąć, a wtedy transakcja ze wszystkimi dostępnymi monetami bitcoin miner na saldzie zostanie wysłana na podany adres. Jeśli potrzebujesz tylko części, wypełnij pole Kwota. Należy również zaznaczyć, że opłata za przelew z miner pul zostanie odliczona od tej kwoty. Możesz się tego dowiedzieć w odpowiednim polu. Oznacza to, że jeśli potrzebujesz konkretnej dokładnej kwoty, po prostu dodaj do niej kwotę prowizji i poproś o jej wypłatę.

Jeśli chcesz otrzymywać pieniądze fiducjarne, powinieneś wybrać odpowiednią giełdę kryptowalut, która obsługuje wypłatę środków na kartę (np. HitBTC).

Minergate: jak wypłacić pieniądze do swojego portfela 

Przechodzisz do Panelu („Tablica”) i klikasz przycisk Wypłać.

Następnie konieczne jest wprowadzenie adresu, na który zostaną wysłane monety. Jeśli nie określisz kwoty, otrzymasz WSZYSTKIE DOSTĘPNE monety do wypłaty.

Aby otrzymać część monet, w polu „Amount” wskaż, ile potrzebujesz. Jednocześnie nie zapominaj, że od tej kwoty zostanie odjęta opłata sieciowa za przelew, która jest wskazana w polu Network Fee.

Jeśli więc potrzebujesz okrągłej kwoty, dodaj płatność do wymaganej kwoty i określ wynik w polu „Amount”.

Przykład Minergate jak wypłacic pieniedzy 

Kopanie kryptowalut pomogło nam zarobić określoną ilość kryptowalut (w naszym przypadku jest to 184 Bytecoin) i chcemy dowiedzić się na minergate jak wypłacić pieniądze:

Popularna kopalnia bitcoin i innych kryptowalut, Poloniex, jest stosowana na minergate jak wypłacić pieniądze i służy do wycofania naszych monet z projektu MinerGate.

Najpierw uzyskamy adres naszego portfela, na który prześlemy monety z projektu. Aby to zrobić, znajdujemy naszą kryptowalutę na giełdzie i klikamy „Deposit”:

Pojawi się okno, w którym należy kliknąć «Deposit Address»:

Będziemy potrzebować identyfikatora operacji «Your Bytecoin Payment ID» i oraz adres samego portfela kryptowaluty «Bytecoin deposit address»

Następnie przejdź do MinerGate i wypełnij formularz wypłaty:

Transfer zakończony, pozostaje poczekać około 30 minut (do przejścia kilku potwierdzeń sieciowych):

Następnie musimy wymienić Bytecoin (lub inną walutę) na Bitcoin. Przejdź do sekcji Giełda na giełdzie, a następnie w prawym bloku Rynków znajdź Bytecoin – wyszukując Bytecoin (lub BCN). Kliknij to.

Pod diagramem zobaczysz 3 bloki. Wymieniając Bytecoin na Bitcoin interesuje nas blok – SELL BCN. To jest zlecenie (order)  sprzedaży BCN.

Kliknij numer pod frazą “You have” (kwota na Twoim saldzie musi wynosić co najmniej 1800 BCN), po czym system przeliczy wynik ze sprzedaży Bytecoina, poda łączną kwotę i wielkość prowizji za wymianę.

Jeśli wszystko Ci odpowiada, po prostu kliknij przycisk “Sell”:

Jak wypłacic pieniedzy

Kwota otrzymana z wymiany Bitcoin zostanie dodana do Twojego salda w systemie.

Jeśli chcesz wypłacić środki w Bitcoin na zewnętrzny portfel, ale nie wiesz na minergate jak wypłacic pieniadze, to po prostu przejdź do sekcji Balances, znajdź Bitcoin na liście i wypełnij formularz wypłaty, gdzie Amount to kwota, Address to adres twojego portfela Bitcoin. Po chwili środki zostaną przelane na Twój portfel Bitcoin.

Pobrane prowizje

System prowizji jest sprytnie zbudowany. Kopanie kryptowalut odbywa się we własnej puli MinerGate, więc nagroda za bloki wydobywcze jest rozdzielana zgodnie z zasadami firmy. W przeciwieństwie do innych podobnych usług użytkownik może wybrać jedną z opcji naliczania prowizji i wynagrodzenia. Uwaga: w tej usłudze hashe nazywane są „kulkami” (Udostępnij), więc nie zdziw się wierszem „Dobre kulki” w statystykach.

 • PPLNS, 1% prowizji – opłata za ostatnią akcję N. Oznacza to, że system oblicza średnią liczbę skrótów i odpowiednio nagradza górnika za kopanie monet. Brzmi logicznie, ale MinerGate wmieszał parametr Szczęście do formuły obliczeniowej i nie rozpoznaje, skąd ten parametr pochodzi. FAQ mówi, że szczęście może zwiększyć zyski z kopania kryptowaluty online nawet o 30% lub zmniejszyć je o 30%. „Średnio PPLNS zyskuje o 5% więcej” – ale wyniki eksperymentu są inne.
 • PPS, 1,5% prowizji – płatność za każdą ukończoną piłkę. Dokładna i uczciwa metoda płatności.

Na potrzeby eksperymentu kopanie  kryptowalut skończyło się wydobyciem Monero przez 4 godziny na GTX 1050ti z intensywnością 3. Komputer był lekko ładowany i nie zwalniał w prostych zadaniach (wideo FullHD, Photoshop, edytor tekstu). Wierząc w słowa o zwiększaniu zysków na PPLNS, w tym systemie nagród wydobyliśmy 2 godziny. Pozostałe dwie godziny to PPS z prowizją w wysokości 1,5%.

Wynik: w trybie PPLNS zarabia się 0,000091 XMR, w trybie PPS – 0,000105 XMR. Wniosek – najpierw sprawdź parametr Szczęścia, zanim zdecydujesz się na niższą prowizję. Czy możesz zarobić konkretne pieniądze na przeciętnym komputerze do gier? Policzmy.

Jak kopać na Minergate

Aby rozpocząć wydobycie ethereum miner w MinerGate, musisz zainstalować aplikację i zalogować się nią na swoje konto. Należy zauważyć, że koparka kryptowalut ma nawet osiągnięcia, które użytkownik dostaje za wydobycie. Nie są one powiązane z kontem, ale są przechowywane w postaci zaszyfrowanej na komputerze lokalnym.

Kopanie w chmurze

Oprócz klasycznego modelu wyszukiwania Minergate oferuje użytkownikom możliwość zakupu mocy obliczeniowej i otrzymywania dziennych dochodów. W sekcji cloud mining znajduje się kalkulator, który pozwala obliczyć potencjalny zysk. W chmurze możesz wydobywać Bitcoiny Gold, Monero i Ethereum. Możesz kupić pojemność danej waluty tylko za jej pomocą. Ceny zmieniają się dynamicznie w zależności od gorączki kryptowalut, stanu sieci i sytuacji rynkowej. Nie jest też trudno znaleźć kod promocyjny, który da dobry rabat na zakup.

Ukryty miner MinerGate

W Internecie można znaleźć informacje o tym, jak zorganizować ukryte kopanie kryptowalut 2022 za pomocą MinerGate. Na forum Bitcointalk jeden z użytkowników oferuje swoją wersję Miner gate, którą można łatwo ukryć. Aby z niego skorzystać, wystarczy kliknąć przycisk Ukryj po uruchomieniu, a ukryta instalacja programu do kopania kryptowalut zostanie aktywowana. Takie rozwiązania są czasami używane przez cyberprzestępców, a już istnieje więcej niż jeden wirus, który wykorzystuje taką konsolową koparkę kryptowalut. Cyberprzestępcy stworzyli również podobne programy do kopania kryptowalut oparte na NiceHash.

Wydobywanie przeglądarki

Na oficjalnym blogu mining simulator można znaleźć wzmiankę o uruchomieniu funkcji wyszukiwania w przeglądarce. Wpis jest datowany na 2015 rok i zawiera link do strony minergate z samą aplikacją internetową. Jednak ten adres nie istnieje i podczas próby odwiedzenia go użytkownik otrzymuje błąd. Prawdopodobnie zespół postanowił zaprzestać wspierania kopania kryptowalut w witrynie, ale po prostu zapomniał usunąć wszystkie odniesienia do niego.

Kalkulator rentowności

Jedna z sekcji programu do kopania kryptowalut zapewnia użytkownikom specjalny kalkulator, który pozwala obliczyć potencjalny dochód użytkownika w zależności od szybkości mieszania jego karty graficznej. Możesz się tego dowiedzieć bezpośrednio w procesie bitcoin mining, za pomocą aplikacji. Kalkulator obsługuje różne możliwości i pozwala nie tylko obliczyć zysk z bitcoin miner, ale także zysk z wydobycia w trybie mieszanym. Kalkulator miners gate można znaleźć tutaj.

Kalkulator Minergate

Ile możesz zarobić?

Przychody Miner gate są oparte na karcie graficznej (GPU) lub jednostce centralnej (CPU). Zysk, otrzymany przez użytkownika, będzie zależał od jego mocy. Ze względu na zastosowanie specjalnych algorytmów kopania kryptowalut, które pozwalają zarówno zwiększyć prędkość, jak i wydobywać kilka monet jednocześnie, obliczenie dochodu jest dość trudne. Ale zawsze można to zrobić za pomocą wspomnianego kalkulatora.

Przeczytaj o innych darmowych sposobach zdobycia bitcoinów tutaj.

Usługa wsparcia

Recenzje wskazują, że usługa pomocy technicznej zapewnia użytkownikom usługi o wysokiej jakości. Jedna ze stron programu do kopania kryptowalut jest zarezerwowana do wysyłania zapytań za pomocą specjalnego formularza. Minergate ma nie tylko wsparcie, ale także pełnoprawne forum, na którym użytkownicy mogą dyskutować o pracy koparki kryptowalut i uzyskiwać odpowiedzi od moderatorów.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo minergate, tutaj programiści również starali się zapewnić wysoką jakość usług. Witryna obsługuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Wszystkie skargi dotyczące włamań pochodziły zwykle od użytkowników, którzy nie stosowali podstawowych środków bezpieczeństwa.

Z jakimi kryptowalutami współpracuje MinerGate?

 • Zcash
 • Ethereum
 • Ethereum Classic
 • Bytecoin
 • Monero
 • DigitalNote
 • Bitcoin Gold
 • Monero-Classic
 • Aeon Coin
 • GRIN

Interesują Cię opinie o koparce Nicehash? Przeczytaj naszą recenzję.

Zalety i wady usługi

Korzyści (+)

 1. Posiadanie własnego oprogramowania kopania kryptowalut. Twórcom projektu udało się stworzyć innowacyjne rozwiązanie dla minergate. Ich zastosowanie pozwala znacznie zwiększyć produktywność kopania kryptowalut i jest po prostu ciekawym i unikalnym rozwinięciem. Osobno warto zwrócić uwagę na tryb smart mining, dzięki któremu można automatycznie wydobywać w tej chwili najbardziej dochodową kryptowalutę.
 2. Możliwość eksploracji w chmurze. MinerGate to nie tylko pula, ale prawdziwa platforma do wydobywania kryptowaluty. Deweloperzy podjęli słuszną decyzję, dodając jeden z najnowocześniejszych trendów w dziedzinie kryptowalut – cloud mining.
 3. Wsparcie dla dużej liczby kryptowalut. W przeciwieństwie do niektórych dużych pul ten miner pul obsługuje wiele walut. Wśród nich znajdują się zarówno popularne monety, jak i znacznie mniej znane. Możesz również liczyć na to, że wkrótce pojawią się inne kryptowaluty.
 4. Dostępność aplikacji mobilnej programu do kopania kryptowalut na Androida. Nowoczesne technologie sprawiają, że z dowolnego miejsca można zarządzać takimi procesami jak bitcoin miner. Twórcy minergate zrozumieli to i oferują wysokiej jakości aplikację na smartfony z doskonałym zestawem funkcji i możliwości.
 5. Wsparcie wielojęzyczne. Osobnym plusem jest obsługa dużej liczby języków. Klienci miner pul, mogą być użytkownikami z dowolnego miejsca na świecie. Strona jest również dostępna w języku rosyjskim.
 6. Usługa pomocy technicznej. Usługa minergate zapewnia użytkownikom wysokiej jakości pomoc techniczną. Ponadto dostępne jest forum, na którym można znaleźć omówienie gorączki kryptowalut i najważniejszych dla użytkowników kwestii oraz porozmawiać z moderatorami serwisu.

Niedogodności (-)

 1. Brak aplikacji mobilnej koparki kryptowalut na iOS Mimo dobrego wsparcia dla smartfonów z systemem Android, iPhone i iPad nie otrzymały wsparcia i nie ma na nie aplikacji. Oczywiście możesz korzystać z usługi przez przeglądarkę, ale wielu użytkowników preferuje indywidualne aplikacje miner gate.
 2. Brak wyszukiwania minergate opinie w przeglądarce. Na stronie znajdują się odniesienia do funkcji kopania kryptowalut, ale nie wszystkie linki działają. Wygląda na to, że wsparcie dla eksploracji stron internetowych zostało zatrzymane, ale jego obecność byłaby przydatna dla początkujących użytkowników.

Opinie o MinerGate

Usługa MinerGate ma niejednoznaczną reputację i recenzje wśród minerów. Wśród nowych kopaczy kryptowalut wciąż powstaje pytanie odnośnie tego, czy minergate jest bezpieczny.

Wielu użytkowników pozostało sfrustrowanych po użyciu funkcji wydobywania w chmurze. Minerzy narzekali na brak przejrzystości kopalni, twierdzili też, że MinerGate wyświetla niższą szybkość mieszania dla sprzętu niż to, co jest faktycznie używane. Oznacza to, że platforma celowo zaniża zyski minerów i pozostawia różnicę dla siebie.

Po zamknięciu funkcji cloud mining i anulowaniu wszystkich kontraktów w kwietniu 2019 r. Górnicy całkowicie stracili wiarę w uczciwość serwisu, gdyż jego praca została wstrzymana, a wycofanie środków stało się dla wielu bardzo trudne.

Niemniej jednak są i tacy, którzy z powodzeniem korzystają z funkcjonalności serwisu. I chociaż istnieje wiele negatywnych recenzji, nie powinno to przeszkadzać w samodzielnym testowaniu tej kopalni i wyciąganiu osobistych wniosków na temat jej pracy. W każdym razie kopalnia bitcoin MinerGate nie planuje ograniczać swojej działalności, ale dąży do dalszego poszerzania listy kryptowalut i nowych algorytmów do wydobywania, a także ulepszania oprogramowania.

Wniosek

Podsumowując, należy stwierdzić, że MinerGate to doskonały wybór programu do kopania kryptowalut, który jest odpowiednim zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników. Technologie rozwijają się zauważalnie, a na rynku pojawia się coraz więcej innowacyjnych rozwiązań kopania kryptowalut 2022. Produkt Minergate, stał się jedną z pierwszych całkowicie nowych usług bitcoin mining. W przyszłości możesz liczyć na pojawienie się innych projektów o wysokiej jakości i własnych cechach.

FAQ Kryptowaluty

Kryptowaluty co to i jak to się wszystko zaczęło?

3 stycznia 2009 roku Satoshi Nakamoto (być może pod tym pseudonimem kryje się pewna grupa osób) zakończył prace nad kodem programu bitcoina - pierwszej kryptowaluty. Tego dnia został wygenerowany pierwszy blok i wydobyto pierwsze 50 bitcoinów. W ten sposób świat dowiedział się o technologii blockchain, która jest obecnie stosowana daleko poza cyfrowym pieniądzem.

Ile kryptowalut jest teraz?

Obecnie istnieje już ponad 2000 różnych typów kryptowaluty. Jednak twoi przyjaciele najprawdopodobniej mówią tylko o 10-20 - najlepszych pod względem kapitalizacji.

Jak ludzie zarabiają cyfrowe kryptowaluty?

Kryptowaluta może okazać się na twoim koncie w kilka sposobów. Głównym z nich jest wydobycie kryptowaluty, czyli otrzymanie nagrody za połączenie transakcji w bloki i obliczenie wymaganego klucza do uszczelnienia bloku. Możesz to zrobić na własnym sprzęcie, możesz skorzystać z cudzego sprzętu, który jest wynajmowany i może znajdować się nawet na innym kontynencie. Ten rodzaj wydobycia kryptowaluty nazywa się wydobywaniem w chmurze. Większość istniejących walut można wydobywać.

Co to jest giełda kryptowalut?

Porządna kryptowaluta, której w sieci pojawiła się wystarczająca liczba, ale po niekorzystnym kursie (zwykle + 7-10% w stosunku do oficjalnej) i jej zakup jest inną opcją na giełdzie. Jednak zarabianie kryptowaluty na platformie handlowej nie jest zbyt łatwe, będziesz musiał przynajmniej przejść proces weryfikacji tożsamości, czyli przesłać paszport, zezwolenie na pobyt i inne dane osobowe.

Czy można zdobyć kryptowaluty i nie wydawać prawdziwych pieniędzy?

Istnieje inny sposób na zdobycie monet i zarabianie kryptowaluty - nie wiąże się to z żadnymi kosztami materiałowymi, ale zajmie dużo czasu. Jest to wyszukiwanie różnych „kranów”, zrzutów lotniczych - innymi słowy, bezpłatnych wysyłek różnych kryptowalut. Istnieje wiele opcji, od grania na automatach po zarządzanie projektami w mediach społecznościowych w wybranym języku. Wciąż darmowe kryptowaluty można zdobyć w wyniku hard forka - podzielenia oryginalnego łańcucha walutowego na dwa nowe.

Jak zarabiać na kryptowalutach?

Teraz kryptowaluta pozwala na sobie naprawdę dobrze zarabiać, ale musisz być przygotowany na to, że możesz stracić wszystkie pieniądze w jednej chwili. Jeśli nie bierzesz pod uwagę górnictwa, w którym złożoność sieci stale się zmienia, o czym mówiliśmy powyżej, są jeszcze dwa sposoby zarabiania kryptowaluty. Wybór między wszystkimi opcjami jest złożony i zależy od konkretnego momentu.

Co to jest handel pieniędzmi cyfrowymi?

Pierwszy to handel, czyli handel kryptowalutami, można tutaj skupić się albo na analizie technicznej wykresów wzrostu (nie zawsze to pomaga), albo na insiderach, a nie tylko informacjach o konkretnym projekcie. Z reguły ważne wiadomości zawsze wpływają na przebieg kryptowaluty. Inną strategią jest trzymanie kryptowaluty, jest również nazywany „trzymaj” lub „hodle”. To tak proste, jak to tylko możliwe - kupuj monety i zapomnij o nich na długo w nadziei, że kurs znacząco wzrośnie.

Czy można inaczej zarabiać?

Drugi to udział w ICO, czyli wstępne rozmieszczenie tokenów. To jak crowdfunding, w którym startup zbiera pieniądze, aby wprowadzić swój produkt. Inwestycje w ICO są bardzo ryzykowne, ponieważ wiele projektów albo bankrutuje, albo po prostu zbiera pieniądze i przestaje istnieć, ale jeśli się powiedzie, mogą przynieść bardzo wysokie zyski.

Czy istnieje sprawdzona metoda, która na pewno przyniesie dochód?

Czołowi analitycy i biznesmeni spierają się o to, jak inwestować w kryptowalutę. Ktoś myśli, że kryptowaluta cyfrowa to piramida, bańka, wielkie oszustwo, inni przewidują wzrost kursu bitcoinów do $100000 w 2022 roku. W każdym razie, jeśli masz zamiar zanurzyć się w tym świecie, musisz śledzić wszystkie wiadomości branżowe i bardziej szczegółowo rozumieć wszystkie procesy. Na pewno Ci w tym pomożemy.